Digitálna tvorba

TVORIVOSŤ

Digitálna tvorba
 
DIGITÁLNE AKTÍVA PRE PRÍBEH VAŠEJ ZNAČKY

TVORIVOSŤ

Digitálna tvorba
 
DIGITÁLNE AKTÍVA PRE PRÍBEH VAŠEJ ZNAČKY

Rozvíjajte digitálnu tvorbu vašej značky.

Využívanie nášho kreatívneho procesu umožňuje väčšiu kontinuitu naprieč rôznymi kanálmi a distribučnými platformami. Naša spolupráca s vašou firmou, ako aj dodávateľmi a tretími stranami umožňuje mimoriadne digitálne aktíva. Virtue pri tvorbe webu ponúka množstvo technológii, videoobslužných služieb od pohybovej grafiky až po fotografie a video produkciu. Ponúkame aj služby tlače.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Virtue fotografický servis

DIGITÁLNA VÝROBA

Vaše webové stránky alebo aplikácie nie sú úplné bez krásnych obrazových materiálov a fotografií. Poskytujeme fotografie pre elektronické obchodovanie, ako aj fotografovanie životného štýlu značiek s ktorými spolupracujeme. Virtue usporiada fotografický zámer, nájde možnosti umiestnenia a zdrojový talent, rovnako ako poskytne úpravu vlasov a make-upov, ak to bude potrebné. Získajte viac informácií o digitálnych produkčných a fotografických službách Virtue.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Vyvinuli sme prístup 360° plánovania a vytvárania zaujímavého obsahu.

Vo Virtue sa domnievame, že obsah by mal nielen zaujať vaše publikum, ale prinášať hodnotu pre život a zároveň rozprávať príbeh vašej značky. Spolupracujeme s vašim tímom, aby ste plne pochopili hodnotu vašej značky a ciele publika. Náš tím bude slúžiť ako rozšírenie vašej spoločnosti pre vytvorenie úžasného obsahu, ako sú copy texty webových stránok, značkové videá, prostriedky sociálnych médií, obsahové kalendáre a obsah elektronického obchodu. Poskytujeme tiež budovanie značky a služby jednotnej identity.

Video produkcia

DIGITÁLNA VÝROBA.

Video je jedným z najzaujímavejších obsahov pre vaše webové stránky. Umožňuje vám povedať príbeh značky a komunikovať so zákazníkmi na hlbšej úrovni. Od vysvetľujúcich videí po značky až životný štýl. Virtue ponúka viacero úrovní služieb na výrobu videa. Naše projekty často zahŕňajú filmovanie, osvetlenie, editáciu, lokalizáciu a koncepciu. Získajte viac informácií, ako vám môžeme pomôcť rozprávať váš príbeh.

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

Ďalšie možnosti

Ďalšie možnosti

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR