Tvorba a šírenie videa

YouTube video

YouTube video vo vašom marketingu

Čo je to produkcia YouTube videa?
Videá YouTube sú v podstate rovnaké ako ostatné videá. Rozdiel je v tom ako bude verzia YouTube spracovaná v post-produkcii, aby využila interaktivitu poskytovanú v rámci videa - anotácie YouTube a prepojenia na ktoré môže divák kliknúť. Tieto sú viazané na propagačné kampane a kľúčové správy, ktoré odosielate.

Druhý rozdiel sa týka toho, ako sa video zobrazuje na stránkach YouTube. To znamená, že informácie, ktoré poskytujete informujú vyhľadávače o čom je video. Je dôležité aby video a kanál YouTube boli správne nastavené a optimalizované tak aby ich našli vo vyhľadávačoch a boli zamerané na cieľové publikum.

Získajte viac informácií o službe YouTube video. S našimi marketingovými službami videá YouTube fungujú najlepšie v rámci optimalizovaného a pravidelne aktualizovaného kanála. Každé video by malo byť spojené s ostatnými. Samotný kanál YouTube by mal osloviť iné videá, ktoré sa dotýkajú rovnakých predmetov a zobrazuje ich vo vybraných zoznamoch videí YouTube.

V celom svojom sociálnom mediálnom videu môžu byť vyskakovacie okná a grafika upravené tak, aby upútali pozornosť divákov, chytili ich záujem a nasmerovali ich na iné videá, iné sociálne kanály alebo ich nasmerovali na vaše webové stránky.

Výhody You Tube videa:

Výhody YouTube video marketingu.
Služba YouTube je druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom na svete a videá sa stávajú jedným z dominantných marketingových nástrojov typu bang-for-buck (hodnota platby za „babku“). Bez ohľadu na to, či zobrazujete propagačné videá, vysvetľujete videá alebo videá zákazníckych služieb, musíte byť na YouTube.

Služba YouTube prichádza s analytickými informáciami, ktoré vám povedia o tom, kto sú vaši diváci a o čo sa zaujímajú. Tieto metriky pokrývajú viac než len márne miery názorov, ale ako dlho ľudia sledovali, aké boli ich obľúbené kúsky a ďalšie. Tieto poznatky sú skvelé na to, aby ste určili ďalší obsah na základe toho o čo sa zaujímajú vaši diváci.

Zvýšte svoj online vplyv a prítomnosť sociálnych médií prostredníctvom našich produkčných a marketingových služieb v službe YouTube. Zavolajte nám a ukážte v čom vám môžeme pomôcť.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR