Tvorba a šírenie videa

YouTube video

YouTube video vo vašom marketingu

Čo je to produkcia YouTube videa?
Videá YouTube sú v podstate rovnaké ako ostatné videá. Rozdiel je v tom ako bude verzia YouTube spracovaná v post-produkcii, aby využila interaktivitu poskytovanú v rámci videa - anotácie YouTube a prepojenia na ktoré môže divák kliknúť. Tieto sú viazané na propagačné kampane a kľúčové správy, ktoré odosielate.

Druhý rozdiel sa týka toho, ako sa video zobrazuje na stránkach YouTube. To znamená, že informácie, ktoré poskytujete informujú vyhľadávače o čom je video. Je dôležité aby video a kanál YouTube boli správne nastavené a optimalizované tak aby ich našli vo vyhľadávačoch a boli zamerané na cieľové publikum.

Získajte viac informácií o službe YouTube video. S našimi marketingovými službami videá YouTube fungujú najlepšie v rámci optimalizovaného a pravidelne aktualizovaného kanála. Každé video by malo byť spojené s ostatnými. Samotný kanál YouTube by mal osloviť iné videá, ktoré sa dotýkajú rovnakých predmetov a zobrazuje ich vo vybraných zoznamoch videí YouTube.

V celom svojom sociálnom mediálnom videu môžu byť vyskakovacie okná a grafika upravené tak, aby upútali pozornosť divákov, chytili ich záujem a nasmerovali ich na iné videá, iné sociálne kanály alebo ich nasmerovali na vaše webové stránky.

Výhody You Tube videa:

Výhody YouTube video marketingu.
Služba YouTube je druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom na svete a videá sa stávajú jedným z dominantných marketingových nástrojov typu bang-for-buck (hodnota platby za „babku“). Bez ohľadu na to, či zobrazujete propagačné videá, vysvetľujete videá alebo videá zákazníckych služieb, musíte byť na YouTube.

Služba YouTube prichádza s analytickými informáciami, ktoré vám povedia o tom, kto sú vaši diváci a o čo sa zaujímajú. Tieto metriky pokrývajú viac než len márne miery názorov, ale ako dlho ľudia sledovali, aké boli ich obľúbené kúsky a ďalšie. Tieto poznatky sú skvelé na to, aby ste určili ďalší obsah na základe toho o čo sa zaujímajú vaši diváci.

Zvýšte svoj online vplyv a prítomnosť sociálnych médií prostredníctvom našich produkčných a marketingových služieb v službe YouTube. Zavolajte nám a ukážte v čom vám môžeme pomôcť.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihláste sa na odber noviniek

Analýza kľúčových slov ZADARMO

Vyskúšajte prieskum kľúčových slov Vášho webu zadarmo!


Zaregistrujte sa a získajte anylýzu kľúčových slov vašej web stránky s analýzou SERP zadarmo!


Zistíte potenciál kľúčových slov s presným skóre obtiažnosti.
Pochopíte silné i slabé stránky konkurencie a zistite ako uspieť.
Odhalíte autoritu a dôveryhodnosť vašej webovej stránky.

 
 
 

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR