Vysvetľujúce video

Tvorba a šírenie videa

Vysvetľujúce video
Čo sú vysvetľujúce videá?
Vysvetľujúce video urobí presne to, čo hovorí - vysvetľuje to. Je to trh s vizuálnym marketingom, ktorého cieľom je ukázať zákazníkom, ako váš produkt alebo služba vyriešia jeho problém a ešte vytvárajú viac predajov pre vaše podnikanie.

Vysvetľujúce videá pomocou kombinácie predajných a marketingových techník pomáhajú vzdelávať zákazníkov. Zjednodušujú dokonca zložité koncepty, odstraňujú všetku neistotu z rovnice a zvyšujú pravdepodobnosť nákupu. Použite ich na vylepšenie značky, budovanie dôvery a poskytovanie neoceniteľných informácií.

Ak chcete propagovať svoju firmu s vysvetľujúcim videom a začať zvyšovať návštevnosť stránok, potenciálnych zákazníkov a predaj, kontaktujte nás dnes.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video
Výhody vysvetľujúceho videa:

Použitie vysvetlujúcich videí na zvýšenie povedomia o značke.
Vysvetľujúce video môže byť začlenené do akejkoľvek fázy vášho marketingového plánu. Transformuje potenciálnych zákazníkov do aktívnych predajov, môže sa opätovne používať pre značkový obsah a dáva vášmu podniku výraznú konkurenčnú výhodu.

Pomocou videa môžete zvýšiť predaj na webe, či vstupnej stránke produktu, zvýšiť interakciu na vašich sociálnych médiách a ako trailer na vašom YouTube kanále. Stručne povedané, je to všestranný spôsob riadenia návštevnosti vašich stránok a vytváranie príjmov.

Existuje niekoľko vysvetľujúcich štýlov, vrátane: animovaného vysvetľujúceho videa, tabuľky, hlasovej prezentácie alebo prezentácie a živého natáčania videa. Pomôžeme vám vybrať, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vysvetľujúce video môže byť rozdiel medzi neformálnym záujmom a aktívnou konverziou. Môže tiež znížiť tlak na oddelenie služieb zákazníkom a poskytnúť odpovede na otázky vašich zákazníkov.

Jednoduché zdieľanie a jednoduché pochopenie vysvetľujúceho videoobsahu maximalizuje vašu obchodnú expozíciu a zároveň prináša značné výhody pre SEO. Pomáha vám objasniť a propagovať vaše produkty a služby a súčasne preukázať vaše odborné znalosti cieľovému publiku.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihláste sa na odber noviniek

Analýza kľúčových slov ZADARMO

Vyskúšajte prieskum kľúčových slov Vášho webu zadarmo!


Zaregistrujte sa a získajte anylýzu kľúčových slov vašej web stránky s analýzou SERP zadarmo!


Zistíte potenciál kľúčových slov s presným skóre obtiažnosti.
Pochopíte silné i slabé stránky konkurencie a zistite ako uspieť.
Odhalíte autoritu a dôveryhodnosť vašej webovej stránky.

 
 
 

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR