Video prípadové štúdie

Tvorba a šírenie videa

Video prípadové štúdie
Pochopenie videozáznamov prípadových štúdií.
73% zákazníkov využíva video prípadové štúdie na rozhodnutie o nákupe, čo z nich robí silný marketingový nástroj. Podobne ako u videí s obsahom, využívajú perspektívy zákazníkov, ktoré pomáhajú zvýšiť tvorbu potenciálov na internete a zvýšiť povedomie o značke.

Vaša video prípadová štúdia zdokonaľuje vašu najlepšiu prácu a poskytuje podrobnú a pútavou analýzu vašich produktov a služieb. Vaše cieľové publikum vidí, ako vaše riešenie vyriešilo problém iného zákazníka a rozvíja dôveru vo vašu firmu.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video
Výhody video prípadových štúdií:

Ukážte svoje obchodné úspechy pomocou video prípadovej štúdie.
Vaša video prípadová štúdia funguje ako dôkaz toho, že vaše produkty a služby sú cenené a dôveryhodné vašim cieľovým trhom. Odpovedá na dôležité otázky a podporuje kľúčové posolstvá vašej marketingovej stratégie.

Je ideálne na vstupnej stránke produktu, keď je pravdepodobné, že divák zváži možnosti nákupu. Dobre štruktúrovaná video prípadová štúdia so scenárom podporuje konverziu a odpovede na otázky zákazníkov, pričom pridáva dôveryhodnosť vašej značke a marketingovej kampane.

Vylepšenie vášho videoobsahu pomocou animácie alebo infografiky pomáha zvýšiť angažovanosť a sprostredkovať jedinečnú ponuku predaja. Prípadne ho môžete použiť ako odporúčanie pre zákazníka, propagačné video alebo video pridať na stránky sociálnych médií.

Videozáznamy z prípadových štúdií - budovanie dôvery vo vašu značku.
Sú dôveryhodné, presvedčivé a ukazujú cieľovému publiku, že vaše produkty pracujú v praxi, s využitím scenárov v reálnom živote a odporúčaní zákazníkov na posilnenie správy získate silný marketingový nástroj.

Ďaľším veľkým prínosom je, že získate prehľad o tom, čo vaši zákazníci majú a nemajú radi o vašich produktoch. Analýza vám umožňuje vylepšiť budúce marketingové kampane s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky.

Získajte viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť osláviť vašu najnovšiu a najväčšiu prácu s videozáznamov prípadových štúdií. Zavolajte nám dnes.Jednoduché zdieľanie a jednoduché pochopenie vysvetľujúceho videoobsahu maximalizuje vašu obchodnú expozíciu a zároveň prináša značné výhody pre SEO. Pomáha vám objasniť a propagovať vaše produkty a služby a súčasne preukázať vaše odborné znalosti cieľovému publiku.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihláste sa na odber noviniek

Analýza kľúčových slov ZADARMO

Vyskúšajte prieskum kľúčových slov Vášho webu zadarmo!


Zaregistrujte sa a získajte anylýzu kľúčových slov vašej web stránky s analýzou SERP zadarmo!


Zistíte potenciál kľúčových slov s presným skóre obtiažnosti.
Pochopíte silné i slabé stránky konkurencie a zistite ako uspieť.
Odhalíte autoritu a dôveryhodnosť vašej webovej stránky.

 
 
 

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR