Video prípadové štúdie

Tvorba a šírenie videa

Video prípadové štúdie
Pochopenie videozáznamov prípadových štúdií.
73% zákazníkov využíva video prípadové štúdie na rozhodnutie o nákupe, čo z nich robí silný marketingový nástroj. Podobne ako u videí s obsahom, využívajú perspektívy zákazníkov, ktoré pomáhajú zvýšiť tvorbu potenciálov na internete a zvýšiť povedomie o značke.

Vaša video prípadová štúdia zdokonaľuje vašu najlepšiu prácu a poskytuje podrobnú a pútavou analýzu vašich produktov a služieb. Vaše cieľové publikum vidí, ako vaše riešenie vyriešilo problém iného zákazníka a rozvíja dôveru vo vašu firmu.

Video marketing obsahuje:
 • Animované videá
 • Filmovanie udalostí (Event video produkcia)
 • Video s hovoriacou tvárou
 • Propagačné video
 • Firemné video
 • Video záznamy – hodnotiace videá
 • Vysvetľujúce videá
 • Video prípadové štúdie
 • Vysvetľujúce tréningové videá
 • Produktové videá (demo)
 • YouTube video
Výhody video prípadových štúdií:

Ukážte svoje obchodné úspechy pomocou video prípadovej štúdie.
Vaša video prípadová štúdia funguje ako dôkaz toho, že vaše produkty a služby sú cenené a dôveryhodné vašim cieľovým trhom. Odpovedá na dôležité otázky a podporuje kľúčové posolstvá vašej marketingovej stratégie.

Je ideálne na vstupnej stránke produktu, keď je pravdepodobné, že divák zváži možnosti nákupu. Dobre štruktúrovaná video prípadová štúdia so scenárom podporuje konverziu a odpovede na otázky zákazníkov, pričom pridáva dôveryhodnosť vašej značke a marketingovej kampane.

Vylepšenie vášho videoobsahu pomocou animácie alebo infografiky pomáha zvýšiť angažovanosť a sprostredkovať jedinečnú ponuku predaja. Prípadne ho môžete použiť ako odporúčanie pre zákazníka, propagačné video alebo video pridať na stránky sociálnych médií.

Videozáznamy z prípadových štúdií - budovanie dôvery vo vašu značku.
Sú dôveryhodné, presvedčivé a ukazujú cieľovému publiku, že vaše produkty pracujú v praxi, s využitím scenárov v reálnom živote a odporúčaní zákazníkov na posilnenie správy získate silný marketingový nástroj.

Ďaľším veľkým prínosom je, že získate prehľad o tom, čo vaši zákazníci majú a nemajú radi o vašich produktoch. Analýza vám umožňuje vylepšiť budúce marketingové kampane s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky.

Získajte viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť osláviť vašu najnovšiu a najväčšiu prácu s videozáznamov prípadových štúdií. Zavolajte nám dnes.Jednoduché zdieľanie a jednoduché pochopenie vysvetľujúceho videoobsahu maximalizuje vašu obchodnú expozíciu a zároveň prináša značné výhody pre SEO. Pomáha vám objasniť a propagovať vaše produkty a služby a súčasne preukázať vaše odborné znalosti cieľovému publiku.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR