SEO optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je veľká téma a je ťažké ju zvládnuť. Ako sa niektorým stránkam podarí byť na začiatku rebríčka vyhľadávačov, zatiaľ čo iné sú neviditeľné? S poruchou na stránke na internete neexistujete.

SEO je podrobné hodnotenie, konfigurácia a registrácia vyhľadávačov na webových stránkach s cieľom dosiahnuť vysoké výpisy podľa populárnych, relevantných kľúčových slov v hlavných vyhľadávacích vlastnostiach. Medzi tieto vyhľadávacie vlastnosti patria vyhľadávacie nástroje, adresáre, vyhľadávacie portály a motory s ponukou kľúčových slov. Vyhľadávacie nástroje sú zďaleka najobľúbenejšou metódou vyhľadávania online obsahu.

Veľký prieskum od spoločnosti Alexa ukázal, že mnohí ľudia nevedia, že môžu pristupovať k webovej lokalite priamo cez panel prehliadača, a to vždy automaticky, pomocou vyhľadávacieho poľa domovskej stránky prehliadača. Ak vaše stránky nie sú vo vyhľadávačoch, títo ľudia to jednoducho nenájdu. Súčasný prieskum tiež ukazuje, že v priemere všetko od 60-80% návštevnosti na stránkach pochádza z vyhľadávačov a adresárov (Zdroj: NUA Internet Surveys).

SEO zahŕňa podrobnú analýzu trhu, strategickú optimalizáciu a podanie zamerané na poskytovanie vysoko kvalitných a cielených dopravných tokov. SEO môže dosiahnuť vysokú pozíciu v hlavných vyhľadávacích vlastnostiach, a to nielen pod značkou stránok, ale aj cez výrazne vyhľadávané všeobecné kľúčové slová týkajúce sa produktov a služieb lokality.

Ambiciózne SEO kampane tiež potrebujú podporu na úrovni krajiny. Podporujeme webové komunity okolo vašej značky a využívame sociálne vyhľadávanie. Aktívne podporujeme blogovanie pozitívneho posolstva okolo vašej značky pomocou stránok, ako sú refresher a strossle, ktoré vytvárajú základnú podporu, ktorá zvýši vaše záznamy na nové výšky.

Poskytujeme:
 • Analýzu kľúčových slov
 • Analýzu konkurencie
 • Optimalizáciu na stránke
 • Hĺbkovú optimalizáciu stránok
 • Hodnotné budovanie odkazov
 • Riešenia pre stránky kompatibilné s vyhľadávacím nástrojom
 • Riešenia pre katalógové stránky
 • Prístup s ochranou značky
 • Rýchle, manuálne odosielanie vyhľadávacích nástrojov
 • Optimalizácia pre re-brand
 • Nahlasovanie pozícií

Pre ďalšie informácie o optimalizácii pre vyhľadávače a zvyšovaní rebríčkov vyhľadávačov volajte na číslo 032 / 7787443 alebo nám pošlite e-mail.

_________

Chcete pracovať s tímom Virtue?
Radi by sme sa dozvedeli viac
o vašom projekte a o tom, ako môžeme pomôcť.

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Pracujte s nami

Povedzte nám o svojom projekte

Kontaktujte nás

Adresa: Malinovského 243

916 21 Čachtice

 

Tel.: +421 77 87 443

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihláste sa na odber noviniek

Analýza kľúčových slov ZADARMO

Vyskúšajte prieskum kľúčových slov Vášho webu zadarmo!


Zaregistrujte sa a získajte anylýzu kľúčových slov vašej web stránky s analýzou SERP zadarmo!


Zistíte potenciál kľúčových slov s presným skóre obtiažnosti.
Pochopíte silné i slabé stránky konkurencie a zistite ako uspieť.
Odhalíte autoritu a dôveryhodnosť vašej webovej stránky.

 
 
 

Search

Web používa súbory cookies. Prehliadaním vyjadrujete súhlas s ich používaním. Chcem vedieť viac.
Od 25. mája 2018 zdieľame všetky informácie v súlade s GDPR